O nás

Jednota školských informatiků (JSI) je profesní organizace, která sdružuje pedagogy a odborníky zabývající se ICT ve školství. JSI vznikla za účelem získávat a šířit znalosti a zkušenosti s využíváním ICT ve vzdělávání v ČR i v zahraničí a aktivně se na zavádění ICT do výuky a jeho využívání podílet.

Kontakty na vedení spolku najdete na stránce Kontakty.

Výroční zprávy o činnosti.

Přehledy hospodaření. Podrobné zprávy o hospodaření jsou k dispozici pro jednání valných hromad členům spolku.

Zájemci o členství si mohou pročíst stanovy sdružení, vyplnit přihlášku člena spolku. Vyplněním přihlášky člen spolku Jednota školských informatiků souhlasí s ročním členským příspěvkem 400 Kč splatným na konkrétní kalendářní rok. Informace o registraci ve spolku podává Lenka Suchánková - správce členské základny sdružení (viz kontakty). Člen může sehnat sponzora svého členství, který zašle hodnotu příspěvku formou daru (viz formulář na konci této stránky) našemu spolku, jméno člena je nutné doručit emailem na jsi (et) jsi.cz.

Aktuální výtah z uvítacího mailu pro členy našeho spolku.

Vítáme vás v Jednotě školských informatiků (JSI) - profesní organizaci, která sdružuje pedagogy a odborníky zabývající se ICT ve školství. JSI vznikla za účelem získávat a šířit znalosti a zkušenosti s využíváním ICT ve vzdělávání v ČR i v zahraničí a aktivně se na zavádění ICT do výuky a jeho využívání podílet. Stanovy spolku najdete na stránce http://www.jsi.cz/o-nas/stanovy-jsi.

Po zaplacení členských příspěvků si můžete připsání platby zkontrolovat na webu v transparentním účtu JSI u FIO banky. Poté vám do několika dnů přijdou přístupové informace k vašemu Google Apps JSI účtu (pak vás poprosíme o další registrační údaje), který bude aktivován i s emailem v podobě jmeno.prijmeni@jsi.cz (Googlemail). Na něj je potřeba se přihlásit (a změnit si heslo), abyste si účet s mailem aktivovali.

Do života JSI se pak můžete zapojit několika způsoby:

Budete-li mít jakékoliv problémy či dotazy ohledně JSI, vašeho účtu, registrace, orientace na webu apod., prosím neváhejte se na mne obrátit, ráda pomůžu. 

P.S. Stanovy spolku platné do 2. června 2016 najdete na archivní stránce.