Komerční nabídky pro školy

Na této stránce umožňujeme členům JŠI zveřejňovat obsah, který není v rozporu se stanovami a cíli sdružení JŠI a jejich cílem je poukázat na zajímavé akvitity i komerčních partnerů ve školách. Kontaktní osobou je zatím p. Naske, předseda JŠI, viz kontakty.

Záznamy na stránce neprošly jednáním ve výkonném výboru JŠI a nevyjadřují postoj JŠI jako sdružení.
Při zájmu o konkrétní téma prosím konktatujte osobu, která záznam provedla, případně přímo kontaktní osoby "inzerenta".

JŠI si vyhrazuje právo odmítnout zveřejnění záznamů na této stránce i stažení informací na základě námitek některého z členů JŠI.

Pražské věže

přidáno: 12. 3. 2010 3:37, autor: Petr Naske   [ aktualizováno 12. 3. 2010 4:26 ]

Ná základě tipu člena JŠI pana Ostružky chceme školám představit nabídku aktivit Pražské věže popsané na stránce www.prazskeveze.cz, exkurze při návštěvě Prahy. Pan Ostružka ze ZŠ Ivančice řeší se svými kolegy každý rok program pro své žáky při návštěvě Prahy, často volí exkurzi v nějaké střední škole zaměřené na výuku ICT a návštěvu nějakého muzea. S programem Pražské věže byla jejich škola spokojena.

Od organizátorů aktivity "Pražské věže" máme nabídku 30 volných vstupenek pro vstup do pražských věží, vstupenky rozdáme jako odměny posluchačům při workshopech a přednáškách na březnové konferenci Počítač ve škole v Novém Městě na Moravě.

1-1 of 1