Získejte svůj Xamarin diplom – zapojte se do výzvy!

přidáno: 5. 6. 2017 4:24, autor: Janek Wagner
Vše co potřebujete pro vývoj skvělých aplikací je Xamarin! Xamarin je unikátní multiplatformní C# vývojové prostředí, které vám umožňuje vytvářet nativní aplikace pro iOS, Android a Windows. Xamarin zjednodušuje vývoj aplikací, stačí vám pouze znalost C#, nemusíte znát Objective-C, Swift a Javu. Jeden jazyk pro všechny platformy.

 

Zajímá vás, jak začít nebo si otestovat vaše znalosti Xamarinu? Pak se podívejte na materiály, které jsme pro vás připravili.
  • Xamarin Aliance nabízí mnoho zadání pro vývojáře k vytvoření jejich první Xamarin aplikace. Vyzkoušejte 5 zadání a naučte se, jak vytvářet multiplatformní aplikace pomocí Xamarinu a propojit je s cloudovými službami Microsoft Azure. Když splníte všechna zadání, získáte Xamarin Diplom jako uznání vašich úspěchů jako Xamarin vývojáře. Pospěšte si, výzvy jsou dostupné pouze do konce června 2017, registrujte se nyní!
  • Zapojte se do online kurzu Xamarin Marathon, iniciativy vývojářské komunity, která vám pomůže vytvářet multiplatformní mobilní aplikace. Pomocí série školení se účastníci naučí vytvářet aplikaci pomocí API Xamarin.Android, Xamarin.iOS a Xamarin.Forms. Naučte se, vytvořte a zašlete nám vaši aplikaci a získejte certifikát do 30. června 2017. 
  • Navštivte Xamarin Univerzitu a získejte přístup k materiálům pro samostudium, které můžete studovat vlastním tempem. 
Pokud byste se rádi setkali osobně s dalšími Xamarin vývojáři, doporučujeme se zúčastnit jednoho z Xamarin meetupů, které organizuje Xamarin Developers Group Czech Meetup
Comments