Valná hromada Jednoty školských informatiků

přidáno: 22. 12. 2017 1:40, autor: Petr Naske
Do 23. prosince 23:55 hodin probíhá hlasování online valné hromady JSI.

Hlasovací formulář členové najdou zde na https://goo.gl/forms/teNtiK2LlW3u9aYr1
K hlasování potřebujete se přihlásit pod svůj JSI účet, kdo s tím má problémy, kontaktujte Janka Wagnera, janek.wagner@jsi.cz

Připomínám, že rok 2018 je volebním rokem, mandát výboru i můj trvá do listopadu, konání prezenční jarní valné hromady bude nutností, abychom si do toho nového volebního období vybrali zástupce, kteří pro nás budou Jednotu JSI dělat nadále smysluplnou a radostnou organizací.

Kdo nejste na FB skupinách JSI (https://www.facebook.com/Jednota.skolskych.informatiku/ a https://www.facebook.com/groups/UcimeInformatiku/), doporučuji, zaklikněte. Řeší se tam opravdu konkrétní a zajímavé věci pro výuku informatiky za podpory entusiasmu konkrétních lidí, často členů JSI. Hozená rukavice pro FB skupinu či jinou platformu "Jsem školní správce sítě" tady se zdá být paralelou, jsem připraven takové i jiné inciativy podpořit. Moc děkuji všem, kdo jste jakkoliv kolem JSI aktivní a pomáháte vytvářet komunitu školských informatiků. Na výboru a našich projektech je aspoň část naší agendy profesionalizovat, je to pro nás všechny dlouhodobá a zásadní výzva.

Pěkný advent, krásné Vánoce, prosím Vás o chvilku 10 minut hlasování v aktuální valné hromadě.
Pokud máte cokoliv na srdci, klidně volejte, využijte diskuse ve fóru.

Děkuji revizní komisi a Lence Suchánkové za pomoc při přípravě podkladů pro valnou hromadu.

Petr Naske

Comments