Soutěž OfficeArena 2013

přidáno: 12. 1. 2013 3:04, autor: Petr Naske
[Došlo na jsi (et) jsi.cz]

I v roce 2013 připravila společnost Microsoft se svými partnery soutěž Microsoft OfficeArena 2013. Tentokrát nejen pro žáky základních, ale i pro studenty škol středních a odpovídajících tříd víceletých gymnázií.

Na webových stránkách soutěže: www.soutez-arena.cz naleznete všechny potřebné informace a postup pro registraci. Zaregistrujte prosím vaši školu a sdělte svým žákům kód školy, který po úspěšné registraci obdržíte. Na základě něj se budou moci zapojit do boje o zajímavé ceny (notebook, mobilní telefon, herní konzole Xbox, software, atd.).

Před přihlášením do soutěže si vytvořte účet Microsoft na adrese www.skydrive.cz. Budete jej při registraci školy potřebovat. Návody na registraci a vytvoření účtu Microsoft naleznete na webových stránkách soutěže www.soutez-arena.cz/microsoftid.aspx.

Budete-li chtít přihlásit vaše žáky/studenty v rámci výuky hromadně v hodinách, zašlete nám prosím na adresu soutezarena@microsoft.cz po registraci vaší školy, IP adresu, kterou používá Vaše škola pro přístup k internetu. Na základě IP adresy nastavíme vyšší limit pro možnost registrace účtů Microsoft, neboť standardně je povoleno vytvořit pouze 5 účtů z jedné adresy. IP adresu školy můžete zjistit např. zde: www.mojeip.cz.

V neposlední řadě by neměl uniknout vaší pozornosti ani facebookový profil soutěže na adrese www.facebook.com/officearena, kde naleznete nejaktuálnější informace z průběhu soutěže a doprovodné akce.

Nezapomeňte přizvat i přátele na Facebooku k účasti v této zajímavé soutěži.

Těšíme se na vaši účast.

Za tým organizátorů soutěže

Jaroslav Šindler
Koordinátor Microsoft PiL CoE

Email: soutezarena@microsoft.cz
Comments