Registrace do Kodu Cupu 2017 je otevřena!

přidáno: 22. 9. 2017 7:21, autor: Janek Wagner
Druhý český ročník soutěže vytváření her v Kodu začíná! Soutěže se mohou účastnit žáci základních škol a víceletých gymnázií (prima-kvarta). Žáci budou rozdělena na dvě kategorie, 1. stupeň a 2. stupeň. Z každé kategorie budou udělovány ceny za první tři místa. Pošlete do 15. listopadu 2017 svou hru!

V nominačním kole vybírá učitel nanejvýš pět žáků za každý stupeň své školy, maximálně je tedy možné nominovat 10 žáků za základní školu (5 z I. stupně, 5 z II. stupně) a 5 žáků za víceleté gymnázium. Práce žáků v Kodu budou budou následně posuzovat hodnotitelé. Pokud ve své škole žák nenalezne z vyučujících nikoho, kdo by jej mohl nominovat, je možné se nominovat sám/sama pomocí registračního formuláře. Z postupujících z nominačního kola bude následně vybráno 30 nejlepších her, jejichž autoři budou pozvání na celorepublikové finále. Pro celorepublikové finále budou pozvaní finalisté vytvářet o svých hrách videa.

Vítězové soutěže si odnesou hodnotné ceny. První místo bude u obou kategorií odměněno herní konzolí Xbox One. Ti, kteří se umístí na druhém místě, se mohou těšit na tablet s Windows 10 a umístění na třetím místě si domů odnesou nový chytrý telefon.

Informace naleznete na webu soutěže nebo na stránce na sociální síti Facebook.
Comments