Online soutěž DEN INFORMATIKY - 22. červen

přidáno: 3. 6. 2010 12:03, autor: Petr Naske
Na konec června pro Vás tým organizátorů soutěže Bobřík informatiky připravil informatickou soutěž pro zpestření závěru školního roku. Bude to soutěž podobná Bobříkovi, se stejnými pravidly a podobnými otázkami z informatiky a o použití počítačů.

Stránka soutěže DEN INFORMATIKY

Čím se soutěž bude lišit:

  1. Je určena pro 2. stupeň základní školy, bez rozdílu věku (středoškoláci se ovšem mohou zúčastnit také! - jen otázky jim možná budou připadat jednoduché)
  2. Soutěž je zcela dobrovolná, bez jakékoliv předchozí registrace (tedy žák přijde k počítači, pustí si webovou stránku a přihlásí se k testu),
  3. Soutěž je bez nároků na koordinátory (nemusí potvrzovat účastníky - může se tak zúčastnit opravdu kdokoliv).
  4. Nebude vytvářeno pořadí škol ani celkové pořadí účastníků. Případné pořadí žáků ve třídě/škole si budete moci zjistit pouze od žáků samotných (z udělených počtů bodů).
  5. Správné výsledky budou zveřejněny ihned již v době konání soutěže, ale přístupné budou jen školním koordinátorům (po přihlášení), tak aby mohli výsledky použít ihned po skončení testů. Výsledky pro všechny budou zveřejněny druhý den.

Soutěž proběhne v jeden den, v úterý 22. 6. od 8 do 16 hodin.

Cílem akce je vyzkoušet, jaké zatížení snese server nového generálního partnera soutěže, aby organizátoři mohli do řádného termínu národního kola v listopadu provést případné technické úpravy. Proto Vás společně s organizátory prosíme, abyste zkusili přihlásit se k soutěži v 10 hodin, kdy bychom chtěli provést hlavní zátěžový test.

Budeme Vám velice vděčni za zpětnou vazbu, především informace, v kolik hodin a s jakou odezvou test fungoval (jak dlouho se muselo čekat na odpověď, co nefungovalo). Tímto se předem omlouváme, pokud odezva bude delší, protože absolutně nemáme představu, kolik účastníků se zapojí (doufáme, že co nejvíce a že to technika v pohodě ustojí a my budeme dobře připraveni na listopadové ostré národní kolo).

Po skončení testu prosím o zaslání informací o funkčnosti testu na email ibobr@pf.jcu.cz . Děkujeme za ně!!

Školy a učitelé, které se nemohou účastnit, prosíme, aby své dotazy a připomínky k bobříkovi psali průběžně organizátorům nebo přímo do diskusí JSI (emailová nebo Facebook), už teď si bobr brousí zuby na další ročník soutěže na listopad 2010.

Ċ
Petr Naske,
3. 6. 2010 12:16
Comments