Soutěž JuiorInternet a kategorie JuniorErb

přidáno: 13. 1. 2014 5:01, autor: Radek Šmíd   [ Aktualizováno 14. 1. 2014 22:43 uživatelem Petr Naske ]
Upozorňujeme na tradiční soutěž JUNIORINTERNET, která má uzávěrku 17. února 2014. Soutěž vyvrcholí dne 15. března 2014 v Praze na konferenci JUNIORINTERNET, v rámci které budou vyhlášení vítězové této soutěže pro mladé lidi do 19 let. V porotě soutěže bude i zástupce Jednoty školských informatiků.

Zejména chceme upozornit na speciální cenu JUNIORERB. Ten žák, který má projekt se vztahem k místní instituci nebo sdružení, se může účastnit této speciální ceny. Ať už jde o oficiální stránky obce (třeba i neoficiální), nebo třeba i zajímavou pomůcku pro místní sdružení přihlášenou v kategorii Internet věcí, nezapomeňte při přihlašování zaškrtnutím zvolit, že chcete být i součástí hodnocení v soutěži Junior Erb. Tato soutěž je hodnocena nezávisle a případný úspěch neovlivní úspěchy v základních kategoriích Junior Web a Internet věcí.

Jako inspirace může sloužit autorství stránek místního Sokola, oddílu ať už skautského, turistického či sportovního, může být zajímavým nasměrováním mladého webového programátora ke smysluplné tvorbě. Pokud máte v okolí potenciálního soutěžícího, který ještě váhá, co by mohl vytvořit, může svoje úsilí nasměřovat ke sdružení, které je mu blízké. Weby můžou být založeny i na dostupných publikačních systémech.

Více informací na http://www.juniorinternet.cz/souteze#juniorerb
Přiložen je k JUNIORERB leták pro soutěžící a leták pro ředitele škol, prosíme o vyvěšení na nástěnkách ve vaší škole.

Ċ
Radek Šmíd,
13. 1. 2014 5:12
Ċ
Radek Šmíd,
13. 1. 2014 5:13
Comments