Junior Camp - intenzivní kurz pro mladé webové nadšence

přidáno: 14. 10. 2012 3:29, autor: Petr Naske
Došlo na jsi (et) jsi.cz
Kopie článku z 
http://www.juniorinternet.cz/news/2069/27092012/junior-camp-intenzivni-kurz-pro-mlade-webove-nadsence-se-uskutecni-znovu.aspx

Pokud jsi mladší než 19 let, máš možnost si během podzimních prázdnin vyzkoušet, jaké to je vyvíjet internetový projekt od začátku do konce. Naučíš se poznat jaký projekt má naději na úspěch, jak postupovat při tvorbě či jak projekt spustit a propagovat. To vše si samozřejmě hned v praxi vyzkoušíš.

Jeden člověk však sám vše nezvládne, zaměříme se tedy i na práci v týmu. Vyzkoušíš si, jak efektivně spolupracovat v týmu za použití moderních nástrojů a metodik.

Během celého Junior Campu budou k dispozici mentoři ze špičky českého webdesignu. Účast již přislíbili Jiří Knesl, Adam Zbiejczuk, Honza Sládek či Tomáš Jukin.

Tohle všechno můžeš zažít během tří dní - konkrétně o podzimních prázdninách v termínu 25. - 27. 10. 2012 (čtvrtek až sobota). Vstupné na Junior Camp (v ceně je každý den oběd a svačiny) je 992 Kč. Navíc - pokud se přihlásíš na Junior Camp s kamarádem, dostanete oba slevu 100 Kč. Kamarádů můžeš na Junior Camp přivést i více, slevy se ti sčítají.

Program bude začínat každé ráno v 8.30 a končit v 17.30 v konferenčních prostorech na Václavském náměstí (více informací pošleme účastníkům emailem). Pokud nebydlíš v Praze, doporučíme ti rozumné ubytování, ale jeho realizaci si musíš zařídit & uhradit sám - na svojí zodpovědnost, resp. zodpovědnost zákonných zástupců.

Podrobný program ještě zveřejníme, ale bude velmi podobný programu 1. Junior Campu. S projektem realizovaným během Campu se navíc můžeš, pokud splňuješ (či splníš se svým týmem) podmínky soutěže, přihlásit do samotné soutěže Junior Internet, jejíž 14. ročník vypukne právě koncem října.

Pokud se chceš Junior Campu zúčastnit, vyplň závaznou přihlášku a s dalšími informacemi tě budeme kontaktovat emailem.

Váháš? Neváhej! Zúčastnit se může pouze 30 lidí a přijet mohou i účastníci ze Slovenska. Přihlas se ještě dnes a buď jedním z nich!

Junior Camp je součást projektu Junior Internet. Ten pomáhá mladým lidem do 18 let prosadit se na internetu. Junior Internet organizují sami mladí lidé, sdružení v neziskové organizaci Together Czech Republic. Více informací najdete na www.juniorinternet.cz.

Partnerem 2. Junior Campu je Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství. Děkujeme!
Ċ
Petr Naske,
14. 10. 2012 3:29
Comments