Jednota školských informatiků a Simple Way uzavřeli dohodu o spolupráci

přidáno: 14. 1. 2011 14:35, autor: Petr Naske
Společná tisková zpráva, druhá kopie na webu SIMPLE WAY

Vzájemná podpora a partnerství si klade za cíl zvýšení kvality vzdělávaní prostřednictvím e-learningu v českém školství.

Společnost Simple Way s.r.o. uzavřela dohodu o spolupráci s Jednotou školských informatiků (JSI). Vzájemná podpora a partnerství si klade za cíl zvýšení kvality vzdělávaní prostřednictvím e-learningu v českém školství. Členové Jednoty JSI dostanou k možnému užívání e-learningový systém iTrivio a Simple Way současně zažádalo také o udělení značky JSI (certifikaci) tohoto produktu.

Jednota školských informatiků (JSI) je profesní organizace, která sdružuje pedagogy a odborníky zabývající se ICT ve školství a vznikla za účelem získávat a šířit znalosti a zkušenosti s využíváním ICT ve vzdělávání a aktivně se na zavádění ICT do výuky a jeho využívání podílet. Partnerství s JSI pomůže blíže určit specifické problémy ve školství a zároveň pro ně navrhnout optimální způsob vyřešení ke spokojenosti a použitelnost pedagogů i žáku. Společná „vánoční dohoda“ je oficiálním krokem, který přirozeně navazuje na dlouhodobou neformální spolupráci s pedagogy, řediteli a odborníky ICT ve školství.

Simple Way je inovativní softwarová společnost, která vyrábí kromě jiného moderní e-learnigovou platformu iTrivio.cz, ceněnou zejména díky lehkosti používání. Společnost působí zejména v Evropě a v Severní Americe. Mezi hlavní firemní trumfy Simple Way patří jednoduchost – její software je ihned pochopitelný pro většinu uživatelů. Více informací o dalších produktech a zákaznících naleznete na www.simpleway.cz.
Comments