Jarní semináře MICROSOFT pro školy

přidáno: 19. 2. 2012 12:41, autor: Petr Naske
Převzato ze stránek modernireditel.cz

Akce se konají 6.3 v Brně, 26.3 v Olomouci a 3.4 v Praze.
Na akcích bude prezentováno také sdružení Jednota školských informatiků a bude zařazen workshop, 
který povede pověřený člen JŠI.

Vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli,

dovolujeme si pozvat Vás, Vaše učitele a správce škol na další ročník tradičních a oblíbených seminářů Microsoft pro školství. Oblast IT se neustále vyvíjí a je vhodné vědět o důležitých novinkách, produktech a informacích, které vám mohou přinést zefektivnění výuky, úsporu času a v neposlední řadě i financí. Proto jsme do letošních jarních seminářů zařadili mj. tato témata:
  • Tvorba DUMů – dozvíte se, jak snadno a rychle vytvářet působivé a atraktivní DUMy, jak je snadno, bezpečně a zcela zdarma zálohovat až do roku 2025 a jak DUMy vytvářet v souladu s autorským zákonem.
  • Nové produkty – ukážeme Vám, jak nové produkty společnosti Microsoft mohou zefektivnit a zrychlit běžné administrativní aktivity, které děláte v rámci provozu školy.
  • Správné licencování – mnoho škol po celé České republice platí za softwarové licence desetitisíce korun navíc, než by mohly. Nejste náhodou mezi nimi?
  • Pohybový senzor Kinect – všichni zcela jistě znají výrok J. A. Komenského – „škola hrou“. Na seminářích Vám ukážeme, jak je možné tento výrok splnit za pomoci pohybových her pro děti a zapojit tak např. do výuky matematiky nebo anglického jazyka prvek, který v těchto předmětech ještě nikdo nevyužíval.

Výše uvedené body nejsou samozřejmě vše, co Vás na seminářích čeká, proto Vás ještě jednou srdečně zveme, těšíme se na společná setkání a diskuzi a věříme, že Vám budou informace načerpané na těchto seminářích pomáhat v rozvoji Vaší školy.

Ċ
Petr Naske,
19. 2. 2012 12:41
Comments