DIDINFO 2014

přidáno: 7. 10. 2013 13:17, autor: Petr Naske
Začátkem dubna 2014 se bude v Banské Bystrici konat jubilejní 20. ročník konference DIDINFO o vyučování informatiky na všech typech škol, viz http://didinfo.umb.sk/.

Tato konference se řadí mezi nejlepší svého druhu, všichni najdou na DIDINFU témata blízká jejich informatickému zaměření. Nejen pro mladé doktorandy je DIDINFO příležitostí prezentovat své výsledky a publikovat v recenzovaném sborníku zahraniční odborné konference.

Náklady na konferenci jsou takřka lidové, vložné pro učitele je pouhých 15 Euro. Výhodou jsou blízké konferenční jazyky - slovenština a čeština, takže jazyková bariéra nehrozí. Bohužel však konference není (a zřejmě ani do dubna 2014 nebude) akreditována v systému DVPP.

JSI by ráda podpořila účast svých členů a příznivců a proto bude organizovat společnou expedici - přepravu účastníků autem/minibusem po trase Liberec, Praha, Brno, Olomouc, Žilina.... s možností nástupu na trase, případně All-in-One úhradu nákladů na konferenci v CZK formou "konferenčního balíčku" JSI (bude-li dostatek zájemců).

Zájemci mohou přímo kontaktovat Pavla PEŠATA, pavel.pesat zavinac tul.cz, který se těší na viděnou na DIDINFU 2014.
Comments